Корзина
268 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Контакты
ZooVetAgro
+380983243518Viber
+380504447188
Екатерина
УкраинаВинницкая областьВинница

Biocan NOVEL DHPPi/L4 (Биокан Новел)

Biocan NOVEL DHPPi/L4 (Биокан Новел)
Biocan NOVEL DHPPi/L4 (Биокан Новел), фото 2
  • В наличии

100 грн.

Минимальная сумма заказа — 200 грн.

Biocan NOVEL DHPPi/L4 (Биокан Новел)
100 грн.
В наличииBiocan NOVEL DHPPi/L4 (Биокан Новел)
+380983243518
Viber
  • +380504447188
+380983243518
Viber
  • +380504447188
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Парвовірусний ентерит собак одне з найпоширеніших інфекційних захворювань собак у світі, а тому його проблематика та необхідність вчасної та якісної профілактики – досить  актуальне питання на сьогоднішній день.

 

Для «новеньких» власників цуценят парвовіроз може стати неочікуваним жахом – цілком здорове, грайливе та активне цуценя за декілька днів стає тяжкохворим. Отже, давайте розберемося, що треба знати про парвовірусний ентерит і обов’язкову вакцинацію.

 

Парвовіроз – висококонтагіозне захворювання, що супроводжується гострим геморагічним ентеритом, міокардитом, лейкопенією та швидким зневодненням організму, що часто призводить до смертельного результату.

До зони ризику інфікування входять собаки незалежно від породи та віку, проте найвища захворюваність відзначається серед цуценят у віці від 1 до 6 місяців. Розповсюдження збудника відбувається з фекаліями. Вірус досить стійкий – при кімнатній температурі може зберігатись до 2-х місяців, а у навколишньому середовищі, захищений від прямих сонячних променів, або у ґрунті, парвовіроз зберігаться місяцями. Вірус стійкий до багатьох засобів дезінфекції.

Першим, відомим ще на початку 50-х років минулого століття, збудником парвовірозу собак став парвовірус типу 1 – CPV-1 або, як його ще називають, дрібний вірус собак CnMV (Canine minute virus). У середині 70-х років було виявлено новий збудник – парвовірус типу 2 – CPV-2, який спричинив масові спалахи хвороби по всьому світу.  Але починаючи з 80-х років у США та у деяких регіонах Європи почали виділяти нові штами вірусу  – CPV-2а і CPV-2b та CPV-2с, які згодом  поширились по всьому світу.

 

Специфічного лікування парвовірусного ентериту немає. Терапевтичні заходи, головним чином, направлені на попередження зневоднення організму, боротьбу з вторинною мікрофлорою, відновлення нормальної функції кишківника та серцево-судинної системи. Також, в перші дні після прояву клінічних симптомів, можливо використовувати полівалентні сироватки проти парвовірусного ентериту. За відсутності специфічного лікування, обов’язковими стають превентивні заходи, тобто вакцинація.

 

Основна причина поширення парвовірозу – відсутня або несвоєчасна вакцинація цуценят. Отже, дотримання правил вакцинації цуценят та дорослих собак, безперечно, головна умова здорової популяції собак в цілому.

Міжнародна ветеринарна асоціація дрібних домашніх тварин (the World Small Animal Veterinary Association, WSAVA) виділяє декілька хвороб, проти яких мають проводитись базові вакцинації всім собакам, незалежно від географічного розташування або епізоотичної ситуації. До таких хвороб  відносяться чума м’ясоїдних (CDV), аденовіроз собак (CAV) та парвовіроз собак (CPV). Вакцинуючи абсолютно всіх собак згідно рекомендованих схем – формується популяційний імунітет проти цих захворювань.

 

На ефективність вакцинації, також, впливає і вибір самої вакцини. Застосування  модифікованих живих вакцин (МЖВ) забезпечує ефективний, стійкий та напружений імунітет, який формується в результаті повноцінної гуморальної відповіді імунної системи. І саме про такі вакцини далі і піде мова.

 

Постійні інновації та удосконалення, у сфері виробництва, вакцин направлені, перш за все, на  розробку нових, більш ефективних та безпечних продуктів проти інфекційних захворювань тварин. Компінія Bioveta a.s. (Чеська Республіка), відповідно до останніх тенденцій вакцинології, розробила та зареєструвала в  Україні вакцини серії Biocan® NOVEL.

facebook twitter
Характеристики
Основные атрибуты
Производитель  Bioveta
Страна производительЧехия
Вид животныхСобаки
Информация для заказа
  • Цена: 100 грн.