Корзина
187 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Контакты
ZooVetAgro
+380983243518Viber
+380504447188
Екатерина
УкраинаВинницкая областьВинница

Ветерелин 10 мл Сalier

Ветерелин 10 мл Сalier
  • В наличии

185 грн.

Ветерелин 10 мл Сalier
185 грн.
В наличииВетерелин 10 мл Сalier
+380983243518
Viber
  • +380504447188
+380983243518
Viber
  • +380504447188
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Ветерелін 0,004мг/мл

Розчин для ін`єкцій для великої рогатої худоби , свиней, коней та гризунів.

Опис : Прозорий безбарвний розчин.

Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину : бусерелін-0,004мг.(що еквівалентно 0,0042мг. бусереліну ацетату ). Допоміжні речовини :бензиловий спирт, натрію хлорид, натрію дигідрофосфат, гідроксид натрію, вода для ін`єкцій.

Фармакологічні властивості: ATC-vet класифікаційний код: QH01CA09 Гонадотропін-релізінг гормони. Бусерелін- пептид, синтетичний аналог релізінг гормону (РГ) лютенізуючого гормону (ЛГ) і фолікулостимулюючого гормону (ФСГ), таким чином, є аналогом гонадотропін-релізінг гормону (GnRH). Механізм дії Ветереліну пов`язаний із фізіологічно-ендокринологічною дією гонадотропін-релізінг гормону. GnRH проходить гіпоталамус через портальні судини гіпофіза та входить в його передню долю, де він індукує секрецію двох гонадотропних гормонів (ФСГ та ЛГ) в периферичній крові. Вони викликають дозрівання фолікулів в яєчниках, овуляцію і лютеїнізацію в яєчнику. Після внутрішньовенного введення бусерелін швидко розкладається: період напіврозпаду становить від 3 до 4,5 хвилини у щурів та 12 хвилин у морських свинок. Бусерелін накопичується в гіпофізі, печінці та нирках. В печінці і нирках речовина розкладається під дією ферментів на дрібні пептидні фрагменти з незначною біологічною активністю. Основним шляхом виведення являється сеча.

Застосування: Коровам: Для індукції овуляції та лікування її затримки. Лікування (подолання) патологічного анеструсу. Лікування фолікулярних кіст з наявністю або без симптомів німфоманії. Покращення рівня запліднення яйцеклітини при штучному заплідненні, а також після синхронізації еструс з аналогом PGF2а. Результат може так чи інакше залежати від умов запліднення. Свиням, свиноматкам-первісткам:Для індукції овуляції після синхронізації еструсу з аналогом прогестагену (альтреногест) з метою здійснення штучного осіменіння. Кобилам: Стимуляція овуляції і, таким чином, синхронізація овуляції безпосередньо перед спарюванням. Лікування фолікулярних кіст з наявністю або без симптомів німфоманії. Самкам гризунів: Покращення рівня запліднення яйцеклітини та стимуляція овуляції при після родовому заплідненні.

Дозування: Великій рогатій худобі, коням та гризунам рекомендований внутрішньом`язовий спосіб введення, але також можна вводити внутрішньовенно або підшкірно. Свиням рекомендовано вводити внутрішньом`язово, але також можна вводити внутрішньовенно.

 

Вид тварин

Показання

Бусереліну мг/на тварину

Ветерліну мл/на тварину

Корови

Лікування (подолання) патологічного анеструсу

20

5

Індукція овуляції

20

5

При затримці овуляції

10

2,5

Покращення рівня запліднення яйцеклітини при штучному заплідненні, а також після синхронізації еструсу з аналогом PGF2а для синхронізації еструсу у корів, відповідно до 10 денного режиму осіменіння, бусерелін потрібно вводити на 0-й день, наступна ін`єкція PGF2a на 7 день, та друга ін`єкція бусереліну — на 9день, відповідно до згаданого дозування.

10

2,5

Лікування фолікулярних кіст з наявністю або без симптомів німфоманії

20

5

Кобили

Лікування фолікулярних кіст з наявністю або без симптомів німфоманії

40

10

Стимуляція овуляції і, таким чином, синхронізація овуляції безпосередньо перед спарюванням.

40

10

Свиноматки, свиноматки-первістки

Для індукції овуляції після синхронізації еструсу з аналогом прогестагену (альтреногест) з метою здійснення штучного осіменіння. Вводити потрібно на 115-120 годину після закінчення синхронізації з прогестрагеном. Одноразове штучне осіменіння повинно проводитись на 30-33 годину після введення Ветереліну.

10

2,5

Гризуни

Покращення рівня запліднення яйцеклітини

0,8

0,2

Покращення рівня запліднення яйцеклітини та стимуляція овуляції при після родовому заплідненні.

0,8

0,2


 

Препарат вводити однократно Рекомендовано набирати з флакона максимум 20 разів.

Протипоказання: Не застосовувати тваринам з відомою гіперчутливістю до складників препарату.

Побічна дія: Немає.

Особливі застереження при використанні: Лікування аналогами GnRH є тільки симптоматичне; основні причини розкладу фертильності не можуть бути усунуті цим лікуванням. Використання продукту всупереч даним рекомендаціям може призвести до утворення фолікулярних кіст, які можуть негативно впливати на запліднення і продуктивність

Використання під час вагітності, лактації: Обмежень не встановлено.

Період виведення ( каренції ): М'ясо та субпродукти : 0 днів. Молоко 0 днів.

Застереження для осіб і обслуговую чого персоналу: Уникати контакту препарату зі шкірою та слизовими оболонками. При випадковому попаданні препарату в очі або на шкіру необхідно змити його великою кількістю води. Мити руки та незахищені ділянки шкіри після використання з водою та милом, так як аналоги GnRH поглинаються шкірою. Вагінті жінки повинні уникати контакту з препаратом, так як при дослідженнях на лабораторних тваринах, препарат виявився ембріотоксичним. Обережно вводити препарат, щоб уникнути самоін`єкції . При самоін`єкції препаратом необхідно звернутися за медичною допомогою, маючи при собі листівку-вкладку препарату.

Форма випуску:Прозорі скляні флакони по 10 мл, з гумовою пробкою з бромбутолу та алюмінієвою капсулою з кільцем, яке відламується при відкриванні, блакитного кольору. Упаковка містить 5 флаконів по 10 мл.

Зберігання: Сухе темне, недоступне для дітей, місце при температурі від 0 до 25 С. Термін придатності -24 місяці. Після першого відбору з флакону препарат необхідно використати впродовж 8 годин.

Для застосування у ветеринарній медицині.

Назва та місце знаходження власника готового продукту:

Лабораторія Калієр, С.А.

Вул. Барселонес, 26 (Плая дель Рамасса)

08520 Лес Франкесес дель Вальєс

(Барселона), Іспанія

 

LABORATORIOS CALIER,S.A.

C Barcelones ,26 (Pla de Ramassa)

08520 Les Frangueses del Valles

(Barcelona) ,Spain

facebook twitter
Характеристики
Основные атрибуты
Производитель  Сalier
Лекарственная формаРаствор
Объем10.0 (мл)
Информация для заказа
  • Цена: 185 грн.
Отзывы о товаре