Корзина
780 отзывов
+380 (68) 418-82-49
+380 (50) 444-71-88
ZooVetAgro
Корзина

Профиверм гранулят 0,35%100г O.L.KAR

Профиверм гранулят 0,35%100г O.L.KAR

40 грн

Минимальная сумма заказа на сайте — 200 грн.

  • В наличии
+380 (68) 418-82-49
Менеджер Анастасія
  • +380 (50) 444-71-88
    Менеджер Катерина
Профиверм гранулят 0,35%100г O.L.KAR Профиверм гранулят 0,35%100г O.L.KAR
40 грн
В наличии
+380 (68) 418-82-49
Менеджер Анастасія
  • +380 (50) 444-71-88
    Менеджер Катерина
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Шановні клієнти, для зручності замовлення переходьте  у наш новий інтернет магазин

Дякуємо!

https://zoovetagro.agrobiz.net/

Опис
Мікрогранули діаметром 2-4 мкр, світло-жовтого кольору, без запаху, приємного злегка солодкуватого смаку.
Склад
1 г препарату містить діючу речовину:
івермектин - 3,5 мг.
Допоміжні речовини: до 1г.
Фармакологічні властивості
АТС vet QP54AA, авермектини (QP54AA01, івермектин)
Івермектин (22,23-дигідроавермектин В1) - напівсинтетичне похідне одного з авермектинів (продуктів біосинтезу актиноміцетів виду Streptomyces avermitilis), що належать до хімічної групи макроциклічних лактонів. Івермектин активізує виділення гамма-аміномасляної кислоти, яка через інтернейрони вентрального нервового ствола нематод та нервово-м'язові сполучення членистоногих, блокує передавання нервових імпульсів, що, в свою чергу, призводить до паралічу і загибелі цих паразитичних організмів.
Застосування
Для профілактичної та лікувальної дегельмінтизації свиней, птиці (кури, індики, качки, гуси), кролів, собак і котів при ураженні:
свині - статевозрілими і личинковими формами нематод родин Ascaridae, Metastrongylidae, Oligacanthorhynchidae, Ollulanidae, Strongyloididae, Trichonematidae, Trichuridae; при ураженні кліщами видів Demodex phylloides, Sarcoptes parvula, Sarcoptes suis та вошами виду Haematopinus suis;
птиця (кури, індики, гуси, качки) - нематодами родин: Ascaridae, Amidostomatidae, Capillariidae, Dioctophymidae, Heterakidae, Syngamidae, Tetrameridae; при ураженні ектопаразитами: кліщами видів Argas persicus, Dermanyssus gallinae, Epidermoptes bilobatus, Knemidocoptes gallinae, K. mutans, К. pilae, Syringophilus bipectinatus; різноманітними пухоїдами, пероїдами та блохами, з яких найбільш патогенними є види: Menopon gallinae, Menacanthus stramineus, Goniodes hologaster, Lipeurus caponis, Echilnophaga gallinacean, Ceratophyllus gallina;
кролі - нематодами з родин Oxyuridae, Strongyloidae, Trichostrongylidae; при ураженні кліщами Psoroptes cuniculi, Cheyletiella parasitivorax, Listrophorus gibbus та блохами Spilopsyllus cuniculi -основними переносниками міксоматозу;
м'ясоїдні тварини (собаки, коти) - нематодами родин Anisacidae, Ancylostomatidae, Ascaridae, Capillariidae, Filariidae, Thelaziidae, Trichuridae; при ураженні кліщами Cheyletiella jasguri, Demodex canis, Notoedres cati, Otodectes cynotis, Sarcoptes canis та нашкірними паразитами видів Ctenocephalides canis, Linognathus setotus, Trichodectis canis.
Дозування
Препарат в основному призначений для використання груповим методом.
Для свиней на дорощуванні і відгодівлі препарат застосовують у дозі 2 г/10 кг маси тіла. Розраховану для поголів'я дозу змішують з 7-добовою нормою комбікорму і таку лікувально-кормову суміш згодовують протягом 7 діб згідно встановленого режиму годівлі.
Собакам і котам препарат застосовують з розрахунку 2 г/10 кг маси тіла, розраховану дозу ділять на 3 частини і згодовують з м'ясним фаршем протягом 3-х діб. Можливе індивідуальне застосування препарату у таких же дозах.
Птиці (кури, індики, качки, гуси) та кролям для дегельмінтизації препарат застосовують в дозі 1 г/10 кг маси тіла. Розраховану дозу для групи (стада) змішують із 3-х добовою нормою комбікорму і згодовують протягом трьох діб. При наявності збудників ектопаразитозів через тиждень після першого курсу лікування обробку повторюють аналогічним методом. Одночасно необхідно провести дезакаризацію приміщень .
Протипоказання:
Не застосовувати собакам дрібних порід та цуценятам до 6-місячного віку.
Застереження
При змішуванні препарату з кормом важливо забезпечити рівномірне перемішування, що досягається шляхом ступінчатого (наростаючого) внесення компонентів.
Забій свиней, кролів і птиці на м'ясо дозволяється через 15 діб після останнього застосування препарату. Яйця, отримані від курей-несучок у період їх лікування препаратом, не дозволяється застосовувати у їжу людям, їх можна застосовувати для харчування лише через 7 діб після останнього застосування препарату.
Форма випуску '
Тріплексні пакети або пакети з полімерних матеріалів по 10, 50, 100, 500 і 1000 г.
Зберігання
Сухе, темне місце при температурі від -10 °С до +25 °С.
Термін придатності - 3 роки з дати виготовлення.
Для застосування у ветеринарній медицині!
Аналог: Бровермектин гранулят

Основные атрибуты
Производитель  O.L.KAR.
Страна производительУкраина
Пользовательские характеристики
Вид животныхВсе виды животных
  • Цена: 40 грн

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner