Корзина
412 отзывов
ZooVetAgro
+380983243518
+380504447188

Капли Чистотел для щенят и котят от блох и клещей Юниор 3шт Экопром

  • Нет в наличии
  • Код: 13707

67 грн.

Минимальная сумма заказа — 240 грн.

+380983243518
Viber
  • +380504447188
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Капли Чистотел для щенят и котят от блох и клещей Юниор 3шт Экопром
Капли Чистотел для щенят и котят от блох и клещей Юниор 3шт ЭкопромНет в наличии
67 грн.
+380983243518
Viber
  • +380504447188

Описание

Прозорий маслянистий розчин світло-жовтого кольору із слабким специфічним запахом.
Склад Препарат містить:
діючі речовини:
перметрин - 1%, фіпроніл-5%,
допоміжні речовини: диметилсульфоксид, спирт ізопропіловий, пропіленгліколь, полівінілпірролідон.
Фармакологічні властивості А ТС"еі ОР53А, екшопаразшпарні ветеринарні препарати для місцевого застосування * Інсектал плюс володіє вираженою іасектоакарицидною дією щодо личинкових та дорослих форм розвитку бліх, вошей, аолосоїдів, іксодових та саркоптоїдкиї кліщів собак та котів. Фармакологічні властивості препарату обумовлені властивостями діючих речовин пермстрину І фіпроніпу.
Перметрин - де контактний інсектицид із групи синтетичних ліретроїдів, який блокує передачу нервових імпульсів, викликаючи порушення координації рухів, параліч та загибель ектопаразитів, фіпроніл - дохідний ціразолу у інсектицидною і аквунігидлоЮ дією. Порушує процес проходження іонів хлору у ГАМК - залежних рецепторах ектопаразитів, передачу нервових імпульсів та діяльність нервової системи, викликаючи їх загибель. І не впливав на центральну нервову систему тварин.
Після нанесення на шкіру препарат кумулюєтьсЯ в епідермісі, волосяних цибулинах та сальних залозах тварини і має тривалу контактну шсектоакарйпидну дію.
За ступенем Дії на організм Інсектал плюс належить до помірно небезпечних, речовин (3 клас безпечності), при нанесенні на шкіру в рекомендованих дозах не має місцево-подразнюючої" та резорбтивпо-тохсичної дії, при попаданні в очі викликає подразнення. Препарат є токсичним для риб і бджіл.
Застосування
Профілактика та лікування собак та котів при ураженнях ектопаразитами:
o блохами" іксодовими кліщами o вошами o волосоїдами
Дозування
призначають дорослим собакам і котам, цуценятам та котенятам старшим 2-місячнсто віку, з лікувальною та профілактичною метою при ентомозах, саркоптозі, нотоедрозі та ураженні іксодовими кліщами.
Препарат наносять, на суху, неушкоджену шкіру тварин. Розсунувши шерсть, препарат наносять на шкіру тварини у місця, недоступні для злизування, - у ділянку шиї, між лопатками у дозах,
Коти, собаки до 2 кг 0,5 мл
Коти, собаки від 2 до 10 кг 1.0 мл
Собаки від 10 до 20 кг 2,0 мл
Собаки від 20 до 30 кг 3,0 мл
і Собаки більше 30 кг 5,0 мл
При обробці великих тварин препарат наносять на шкіру в 3-4 місця.
З метою запобігання повторної інвазії тварин ектопаразитами необхідно періодично міняти або обробляти підстилки інсектицидними засобами.
При ураженні тварин Іксодовими кліщами препарат наносять у дозі - 1 крапля безпосередньо на кліща і місце його прикріплення до шкіри. Якщо протягом 20 хвилин кліщ самовільно не відпаде, його акуратно витягують пінцетом та знищують.
З лікувальною метою застосовують 2-4 рази з інтервалом 7-10 діб; з профілактичною метою -1 раз на місяць. Повторні-обробки тварин проводять за призначенням, але не частіше ніж 1 раз на місяць.
Лікування рекомендується проводити комплексно із застосуванням етіотропних, патогенетичних і симптоматичних лікарських засобів..
Протипоказання Не застосовувати хворим, виснаженим та ослабленим тваринам. Не застосовувати цуценятам і кошенятам до 2 місячного віку.

Характеристики

Основные атрибуты
Производитель  ЭКОПРОМ
Страна производительРоссия
Вид животныхСобаки
Лекарственная формаКапли

Информация для заказа

  • Цена: 67 грн.