Корзина
434 отзыва
ZooVetAgro
+380983243518
+380504447188

Виросан 100мл Ветеко

  • В наличии

57 грн.

Минимальная сумма заказа — 240 грн.

+380983243518
Viber
  • +380504447188
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Виросан 100мл  Ветеко
Виросан 100мл ВетекоВ наличии
57 грн.
+380983243518
Viber
  • +380504447188
Купить

Описание

Опис препарату

Інструкція по застосуванню препарату Віросан (100 мл)

опис
Прозора рідина від світло - коричневого до темно -коричневого кольору з характерним запахом альдегіду і віддушки .

склад
100 мл препарату містить діючі речовини : алкілдіметілбензіламонію хлорид 25 г , глютараровій альдегід 11 г ; та допоміжні речовини : ізопропіловий спирт , скипидар , НЕ іоногенні ПАР , віддушка , вода до 100 мл .

Фармакологічні властивості
Віросан - комплексний миючий - дезінфікуючий засіб , діє бактерицидно ( Staphylococcus aureus , Streptococcus faecalis , Pseudomonas aeraginosa , E.coli , Klebsiella pneumoniae , Proteus mirabilis Listeria monocytogenes , Mycoplasma spp . ) , Фунгіцидну ( Candida spp . , Aspergillus spp . , Fusarium spp . , Penicillium spp . ) , і віруцидну ( Newcastle disease virus , Reovirus , Rotavirus , Coronaviras , Paramyxoviras , Poxvirus , Orthomyxovirus , Pestivirus ) .


застосування
Віросан застосовується при митті та дезінфекції тваринницьких та птахівничих приміщень , інкубаторів , пунктів штучного осіменіння , транспортних засобів , поверхонь , об'єктів та обладнання , що підлягають ветеринарному нагляду , для заповнення дезбар'єрів .
Віросан зберігає свою активність при інтенсивному освітленні , при використанні жорсткої води , у присутності органічних матеріалів (гній , залишки корму та ін.)
Віросан ефективний у широкому діапазоні температур (від 0 до 50 ° С). При температурі нижче 0 ° С рекоменуеться додавання антифризу ( пропіленгліколь та інші аналогічні за якістю ) , що дозволяє застосовувати Віросан навіть при температурі до мінус 20 ° С.

дозування
Для дезінфекції використовують водні розчини препарату.

· Застосування методом спрея . Для профілактичної дезінфекції використовують 0,1-0,25 % -ний водний розчин препарату. Експозиція становить 15-30 хвилин. Для вимушеної дезінфекції при інфекційних захворюваннях бактеріальної ( включаючи туберкульоз ) і вірусної етнології та заключної дезінфекції використовують 0,5 % -ний водний розчин препарату. Експозиція 60 хвилин. Витрата робочого розчину становить 1 л на 4-12 м2 площі (залежно від типу поверхонь підлягають обробці) .

· Застосування методом піноутворення . Для профілактичної дезінфекції використовують 0,25 % -ний водний розчин , але в цьому випадку утворюється нестійка піна , яка буде швидко зтікати зі стін і стелі. Для вимушеної дезінфекції використовують 0,5 % -ний водний розчин препарату з розрахунку 1 л робочого розчину на 4-6 м2 площі. Для обробки приміщень , обладнання чи транспорту піною необхідно використовувати пенообразующие насадку.

· Застосування методом туманоутворення . Для профілактичної , вимушеної або заключної дезінфекції ( аерозольного розпилення ) використовують водний розчин препарату ( до 0,75 л Віросану додають 4 л води на 1000 м3 обсягу приміщення). Робочий розчин розпилюють при вимкненому вентиляції з часом експозиції -3 : 00 . Туманообразование можна проводити як холодним , так і термічним способом з використанням туманогенераторів . Дезбар'єри з 0,5 %-ним розчином Віросану відновлюють раз на тиждень , або по мірі висихання. Доступні тваринам місця можливого накопичення залишків препарату ( годівниці , поїлки і т.д. ) промивають водою. З інших поверхонь змивати залишки препарату не потрібна .

У робочих концентраціях може застосовуватися для дезінфекції інкубаційного яйця та оздоблення приміщень у присутності тварин. Робочі розчини засобу , призначені для дезінфекції різних об'єктів , готують в пластмасових , емальованих ( без пошкодження емалі) ємностях шляхом додавання до води відповідних кількостей засоби ( табл.).
протипоказання
Не допускається нецільове використання .

Період виведення ( каренції )
Не регламентується. Після експозиції руйнується факторами зовнішнього середовища (не потрібно змивати ) .

застереження
При роботі з препаратом необхідно дотримуватися правил особистої гігієни та техніки безпеки , передбачені при роботі з ветеринарними препаратами і тваринами.
Слід уникати потрапляння препарату на шкіру , очі , одяг. Роботу проводять у халатах , гумових чоботях і рукавичках.
Робочі розчини готують в добре вентильованих приміщеннях або на вулиці.
Під час роботи не дозволяється палити, вживати їжу і воду.
Дезінфекцію проводить ветеринарний лікар , фельдшер або спеціально навчені особи під їх керівництвом .
Забороняється зливати залишки розчину в природні водойми .
Знезаражені залишки препарату та зливні води після обробки тари та спецодягу зливають у яму глибиною не менше 0,5 м , розташовану на відстані від будь-яких водойм , джерел водопостачання та місць випасу худоби не менше 50 м.
Нейтралізувати або знищувати препарат можна тільки спалюванням в спеціалізованих установах .
У рекомендованих концентраціях Віросан безпечний для навколишнього середовища , людей і тварин.

зберігання
У сухому , темному , недоступному для дітей місці , при температурі від 5 ° С до 35 ° С.

Термін придатності 2 роки з дати виготовлення.

Характеристики

Основные
Производитель  Ветеко
Страна производительУкраина
ТипДезинфицирующее

Информация для заказа

  • Цена: 57 грн.