Корзина
236 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Контакты
ZooVetAgro
+380983243518Viber
+380504447188
Екатерина
УкраинаВинницкая областьВинница

Ультрасептол порошок (водорастворимый) 500 г O.L.KAR.

Ультрасептол порошок (водорастворимый) 500 г O.L.KAR., фото 1
Ультрасептол порошок (водорастворимый) 500 г O.L.KAR., фото 2Ультрасептол порошок (водорастворимый) 500 г O.L.KAR., фото 3
  • В наличии
  • Код: 17157

220 грн.

Минимальная сумма заказа — 100 грн.

Ультрасептол порошок (водорастворимый) 500 г O.L.KAR.
220 грн.
В наличииУльтрасептол порошок (водорастворимый) 500 г O.L.KAR.
Купить
+380983243518
Viber
  • +380504447188
Купить
+380983243518
Viber
  • +380504447188
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

 

Опис препарату
Опис
Порошок від світло-жовтого до жовтого кольору із специфічним запахом.
Склад

100 г препарату містить діючі речовини (г):

норсульфазол – 8,0;

сульфадимезин – 7,0;

триметоприм – 3,0;

окситетрацикліну гідрохлорид – 4,5;

тилозину тартрат – 2,5


Допоміжна речовина: глюкоза.
Фармакологічні властивості
Ультрасептол - комплексний препарат широкого спектру бактерицидної та бактеріостатичної дії.
Сульфадимезин - сульфаніламід, активний щодо грампозитивних і грамнегативних бактерій: Е. coli, Shigella spp., Klebsiella spp., Vibrio cholerae, Clostridium perfringens, Bacillus anthracis, Corynebacterium diphtheriae, Yersinia pestis, Chlamydia spp., Actinomyces israelii, Toxoplasma gondii. Механізм його дії пов'язаний з ПАБК і конкурентним пригніченням дигідроптероатсинтетази, що призводить до порушення синтезу тетрагідрофолієвої кислоти, необхідної для синтезу пуринів і піримідинів. 
Окситетрациклін - бактеріостатичний антибіотик, механізм дії якого полягає у порушенні синтезу білка при взаємодії його з рибосомами, а також у зменшенні проникності цитоплазматичної мембрани чутливих мікроорганізмів. Препарат має широкий спектр дії на грампозитивні та грамнегативні мікроорганізми: Streptococcus spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp., Brucella spp., Haemophilus spp., E. coli, Pasteurella spp., Klebsiella spp., Erysipelothrix spp., Fusobacterium spp., Salmonella spp., а також на протозойні (Protozoa), мікоплазми (Mycoplasma spp.), рикетсії (Rickettsia spp.) та хламідії (Chlamydia).
Триметоприм - хіміотерапевтичний препарат, що діє бактеріостатично проти грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp. і інші) та грамнегативних (Е. coli, Salmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Pasteurelia spp., Bordetella spp. тощо) мікроорганізмів. Він інгібує бактеріальну редуктазу, яка перетворює дегідрофолієву кислоту в тетрагідрофолієву, яка є необхідною для синтезу пуринів і нуклеїнових кислот. Цим самим триметоприм блокує один із основних процесів синтезу бактеріального білка.
Тилозин - макролідний антибіотик, який продукується штамом Streptomyces fradiae, і включає, головним чином, тилозин A. Тилозин ефективний проти грампозитивних і деяких грамнегативних мікроорганізмів: Corynebacterium spp., Clostridium spp., Erysipelothrix spp., Pasteurella spp., Vibrio spp., Leptospira spp., Brucella spp., Neisseria spp., Haemophilus spp., а також проти рикетсій (Rickettsia spp.), спірохет (Spirochaeta (Borrelia anserina, Brachyspira hyodysenteriae)), а також мікоплазм (M. gallisepticum, M. synoviae, M. meleagridis і т. ін.). Тилозину тартрат проявляє бактеріостатичну дію шляхом гальмування синтезу білка (через незворотне з'єднання із субодиницями 50S бактеріальних рибосом) і мікробного росту клітин та розмноження.
Застосування
Телята: лікування тварин, хворих на гастроентерит, сальмонельоз, пастерельоз, кампілобактеріоз (вібріоз), що спричинені мікроорганізмами, чутливими до складових препарату.
Свині: лікування тварин, хворих на ензоотичну пневмонію, артрит, дизентерію, набрякову хворобу, бешиху, сальмонельоз, пастерельоз, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до складових препарату.
Вівці: лікування тварин, хворих на септицемію, інфекційну агалактію, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до складових препарату.
Кролі: лікування тварин, хворих на пастерельоз, сальмонельоз та септицемію, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до складових препарату.
Свійська птиця (кури (бройлери), індики, гуси, качки): лікування птиці, хворої на тиф, холеру, сальмонельоз, мікоплазмоз, риніт, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до складових препарату.
Дозування
Перорально з кормом або водою індивідуально або груповим методом. Лікування свиней, птиці і кролів проводиться переважно груповим методом шляхом рівномірного перемішування добової кількості корму з препаратом. До 100 кг корму додають: свиням - 300-350 г препарату, птиці і кролям - 400 г препарату.
Добова доза для всіх видів тварин становить 1,0-1,2 г препарату на 10 кг маси тіла. Залежно від тяжкості захворювання при першому застосуванні доза ультрасептолу може бути збільшена в два рази. Доза для розчинення у воді становить 1,5-2 г на 1л води при умові повного її використання протягом доби, змінювати питну воду потрібно кожні 24 години. Під час лікування дають лише питну воду з препаратом.
Курс лікування тварин 3-5 діб, триває до повного зникнення клінічних симптомів захворювання. При рецидиві захворювання - лікування проводять не менше трьох діб до повного одужання тварин.
Протипоказання
Не застосовувати препарат при підвищеній чутливості до складових препарату, а також при захворюваннях печінки і нирок. Забороняється використання дійним коровам, молоко яких використовують в їжу людям, та курам-несучкам, яйця яких використовують в їжу людям.
Застереження
Забій тварин і птиці на м'ясо дозволяється через 8 діб після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м'ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.
Форма випуску
Поліетиленові або металізовані упаковки по 500 г.
Зберігання
Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 4° до 25°С.
Не зберігати разом з харчовими продуктами.
Термін придатності - 2 роки.
Суміш корму та води з препаратом потрібно використати тваринам протягом доби.

 

facebook twitter
Характеристики
Основные атрибуты
Производитель  O.L.KAR.
Страна производительУкраина
Лекарственная формаПорошок
Вес500.0
Информация для заказа
  • Цена: 220 грн.
Отзывы о товаре