Корзина
536 отзывов
+380983243518
+380504447188
ZooVetAgro
Корзина

Антифлай 500мл O.L.KAR.

Антифлай 500мл O.L.KAR.

500 грн.

  • В наличии
  • Код: 3286
+380983243518
  • +380504447188
Антифлай 500мл O.L.KAR.Антифлай 500мл O.L.KAR.
500 грн.
В наличии
Купить
+380983243518
  • +380504447188
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Антифлай
                               
Опис.
Розчин для зовнішнього застосування жовтуватого кольору.
Склад 100 мл препарату містять діючу речовину:
цифлутрин - 1 г,
допоміжні речовини - октилдодеканол, Сольвессо 200, рідкий парафін.
Фармакологічні властивості
ATCvet QP53A, ектопаразитарні ветеринарні препарати для місцевого застосування. Препарат Антифлай має контактну і репелентну дії щодо двокрилих комах: зоофільних мух, включаючи Haematobia irritans, Haematobia stimulans, Musca autumnalis, Stomoxys calcitrans, ґедзів (Tabanidae), оводів (Hypodermatidae), комарів (Culicidae) і мошок (Simidiidae).
Цифлутрин, який входить до складу препарату, належить до групи синтетичних піретроїдів, механізм дії яких полягає у блокуванні передачі нервових імпульсів, що викликає порушення координації рухів, параліч і загибель комах.
Після нанесення на шкіру препарат розподіляється по всіх поверхні тіла, у незначній кількості резорбується шкірою, що забезпечує його тривалу інсектицидну і репелентну дію.
Препарат  Антифлай  належить  за  ступенем дії  на  організм  до  малотоксичних  речовин,  у рекомендованих дозах не має резорбтивно-токсичної дії.
Застосування
Захист великої рогатої худоби від інвазії мух, кровосисних комах (Haematobia irritans, Haematobi stimulans, Musca autumnalis, Stomoxys calcitrans), ґедзів (Tabanidae), оводів (Hypodermatidae), комарів (Cuilicidae), мошок (Simuliidae) у пасовищний період.
Дозування
Препарат Антифлай за допомогою дозуючого пристрою наносять на шкіру тварини вздовж хребта у дозі 10 мл на одну тварину ( на 500 кг маси тіла), що еквівалентно 0,2 мг цифлутрину/кг маси тіла. Обробку тварин проводять у пасовищний період один раз у 
4 - 6 тижнів, залежно від чисельності комах.    
Обробку дійних корів проводять після доїння.        
Протипоказання    
Препарат Антифлай не можна застосовувати телятам, тваринам масою тіла менше 300 кг, а також наносити на вологу, пошкоджену і забруднену шкіру.    
Застереження    
Під час роботи з препаратом Антифлай необхідно дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, які передбачені при роботі з лікарськими засобами. Обробку тварин необхідно проводити із застосуванням спецодягу (халат, гігієнічні рукавички, шапочка, резинові чоботи).
Під час роботи з препаратом не дозволяється палити, пити, приймати їжу. Після закінчення роботи ретельно вимити руки теплою водою з милом.
При випадковому попаданні  препарату на шкіру або в очі його необхідно промити проточною водою, при попаданні всередину негайно звернутися до медичного лікаря. Забороняється використовувати тару з-під препарату для побутових цілей.
Форма випуску    
Пластикові флакони по 10, 200, 500 мл.
Зберігання          
Препарат зберігають у сухому, темному добре вентильованому приміщенні, окремо від кормів та продуктів харчування при температурі не нижче 8°С.    
Зберігати в недоступних для дітей місцях.
Термін придатності - 3роки з дати виготовленн
Основные атрибуты
Производитель  O.L.KAR.
Страна производительУкраина
Принцип действияХимический
  • Цена: 500 грн.