Корзина
187 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Контакты
ZooVetAgro
+380983243518Viber
+380504447188
Екатерина
УкраинаВинницкая областьВинница

Мухостоп 60г

Мухостоп 60г
  • В наличии

120 грн.

Мухостоп 60г
120 грн.
В наличииМухостоп 60г
Купить
+380983243518
Viber
  • +380504447188
Купить
+380983243518
Viber
  • +380504447188
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
МУХОСТОП
(водорозчинні гранули для нанесення на поверхні та обприскування методом спрея)
ОПИС
Гранули світло-коричневого кольору.
СКЛАД
1 г препарату містить діючі речовини: тіаметоксам - 100 мг (сполука, що належить до групи нікотиноїдів), та 0,05% трикозену (феромон, що приваблює мух).
ФАРМАКОЛОГІЧНА  ДІЯ
Тіаметоксам взаємодіє як антагоніст iз рецепторними білками нікотинових ацетилхолінових рецепторів на постсинаптичній мембрані нервових клітин, що, в кінцевому підсумку, призводить до смерті мух. Таким чином, механізм його дії відрізняється від такого інших інсектицидів. При цьому тіаметоксам здатен контролювати чисельність комах, резистентних до фосфорорганічних пестицидів, піретроїдів i карбаматів. Активна речовина, присутня у даному інсектициді, виявляє токсичну дію як при потраплянні всередину, так i при контакті із зовнішніми покривами (речовина проникає через поверхню тіла комахи).
Даний інсектицид призначений для боротьби з мухами, що літають у приміщеннях, де утримуються тварини, а також у громадських місцях i на складах. Інсектицид може також застосовуватися для боротьби з дрібними літаючими комахами i тарганами.
ЗАСТОСУВАННЯ
Даний інсектицид призначений для боротьби з мухами у приміщеннях, де утримуються тварини, а також у громадських місцях i на складах. Препарат Мухостоп слід застосовувати в таких місцях скупчення комах, як теплі  стіни, стіни із сонячного боку, віконні рами, опори, частини огорож, труби тощо. Препарат також ефективний для боротьби з блохами i тарганами.
ДОЗУВАННЯ
Препарат слід застосовувати у вигляді розчину для нанесення на поверхні або обприскування поверхонь.
НАНЕСЕННЯ НА ПОВЕРХНІ: Приготування робочого розчину: в окремій ємкості розчинити 60 г Мухостоп у 48 мл прохолодної води. Ретельно розмішати до одержання однорідного розчину.
Cпoci6 проведення обробки: отриманого розчину достатньо для обробки приміщень загальною площею 24 м2. Розчин слід нанести не менше, ніж на 5 фрагментів поверхні розміром 10x30 см2. У місцях, де недостатньо придатних для нанесення препарату поверхонь, або там, де небажано його наносити через можливість незначної зміни кольору поверхонь, препарат наносять на смужки картону або поліетиленової стрічки i розвішують їх у приміщенні. 
Термін дії: 6-8 тижнів.
ОБПРИСКУВАННЯ ПОВЕРХОНЬ: Приготування робочого розчину: у ємкості апарату для обприскування розчинити 60 г препарату Мухостоп у 480 мл прохолодної води, ретельно розмішавши. 
Cпoci6 проведення обробки: отриманого розчину достатньо для обробки приміщень площею 12 м2. Безпосередньому обприскуванню слід піддати близько 30 % поверхні. 
Термін дії: 4-6 тижнів.
ПРОТИПОКАЗАННЯ
Відсутні.
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ.
На час проведення обробки приміщення слід звільнити від тварин. Приміщення можна використовувати знову після висихання обприсканих поверхонь. Не обробляти поверхні, з якими будуть стикатися продукти харчування або корми. Не обробляти годівниці i поїлки, а також поверхні, що можуть облизуватися тваринами. У свинарнику обприскувати на висоті вище 1,5 м, а в хлівах - вище 2 м. 
Використовувати вci засоби, що дозволяють звести до мінімуму вплив препарату на особу, яка виконує обробку. Не вдихати препарат. Після повного завершення po6iт слід ретельно вимити руки та ті частини тіла, що контактували  з препаратом, i переодягтися.
ЗБЕРІГАННЯ. Зберігати окремо від продуктів харчування, кормів i стимуляторів. Берегти від прямих сонячних променів i вологи. Зберігати при температурі від -10°С до +30°С. Після розчинення використати протягом 6-8 годин.
ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ - 5 років. 
Для застосування у ветеринарній медицині!
facebook twitter
Характеристики
Основные атрибуты
Производитель  O.L.KAR.
Страна производительУкраина
Тип средстваГранулы
Информация для заказа
  • Цена: 120 грн.
Отзывы о товаре