Корзина
236 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Контакты
ZooVetAgro
+380983243518Viber
+380504447188
Екатерина
УкраинаВинницкая областьВинница

Капли БУРДИ ФИПРО для собак, №4 O.L.KAR *

Капли БУРДИ ФИПРО  для собак, №4 O.L.KAR *
  • В наличии
  • Код: 958

48 грн.

Минимальная сумма заказа — 100 грн.

Капли БУРДИ ФИПРО  для собак, №4 O.L.KAR *
48 грн.
В наличииКапли БУРДИ ФИПРО для собак, №4 O.L.KAR *
Купить
+380983243518
Viber
  • +380504447188
Купить
+380983243518
Viber
  • +380504447188
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Склад
100 мл препарату містить діючі речовини (г):
фіпроніл                        10;
    Фармакологічні властивості
Фіпроніл уражає центральну нервову систему ектопаразитів, не впливаючи на центральну нервову систему тварин. Механізм дії фіпронілу у безхребетних полягає в тому, що препарат гальмує проходження іонів хлору в ГАМК-залежних хлоридних каналах, порушуючи роботу нервової системи. Через системне блокування фіпронілом нервової системи настає нервове перезбудження і загибель ектопаразитів.
Після нанесення препарату на шкіру фіпроніл не всмоктується через шкіру, а кумулюється в епідермісі, сальних залозах, волосяних фолікулах і поступово вивільняється, виявляючи інсекто-акарицидну дію. Фіпроніл забезпечує тривалу пролонговану дію. Після місцевого нанесення препарат розподіляється по поверхні тіла тварини протягом 24 годин.
Застосування
Профілактика і лікування у собак  уражень ектопаразитами: блохами (Ctenocephalus spp.), вошами (Linognathus setosus), малофагами на імагінальній та личинковій стадіях розвитку (Trichodectidae), паразитиформними та коростяними кліщами (Dermacentor spp., Ixodes spp., Rhipicephalus spp., Sarcoptes scabiei var. canis).
Профілактика і лікування блошиного алергічного дерматиту у собак.
Дозування
Зовнішньо. Перед застосуванням зрізати кінчик ампули.
Препарат наносять на суху неушкоджену шкіру за допомогою полімерної ампули-крапельниці у місцях, недоступних для злизування тваринами, розгорнувши шерсть, у ділянці хребта між лопатками, у ділянці шиї, у ділянці потилиці, на шкіру внутрішньої поверхні вушної раковини у дозах, наведених у таблиці:
Маса тіла тварини    Доза препарату на тварину     Кількість ампул, необхідних для обробки 
Собаки
від 1 до 10 кг    0,5 - 1,0 мл    1
від 10 до 20 кг    1,2 - 2,0 мл    1-2
від 20 до 30 кг    2,3 - 3,0 мл    2-3
від 30 до 50 кг    3,4 - 4,0 мл    3-4
При обробці великих собак масою тіла більше 50 кг  дозу препарату збільшують на кожні наступні 10 кг по 1 мл. При ураженні тварин коростяними кліщами, вошами, малофагами обробку проводять 2-3 рази з інтервалом 10-12 діб. Обробки тварин проводять протягом сезонної активності паразитів за необхідності.
З метою профілактики у тварин уражень ектопаразитами необхідно періодично змінювати або обробляти відповідними інсектицидними засобами підстилки для тварин та проводити регулярне прибирання місць їх перебування.
При лікуванні у тварин отодектозу (вушної корости) вушні раковини і слуховий прохід попередньо очищують від вушної сірки, ексудату і струпів, потім закапують у кожне вухо по 4-6 крапель препарату. Для рівномірного розподілу препарату вушну раковину складають вздовж і обережно масажують її основу, фіксуючи голову тварини протягом декількох хвилин для запобігання розбризкуванню препарату. Залишок препарату в ампулі наносять тварині на хребет. Препаратом обробляють обов?язково обидва вуха. 
Іксодових кліщів знищують на тілі тварин шляхом нанесення препарату (1 крапля) безпосередньо на ектопаразита і місце його прикріплення до шкіри. Якщо протягом 30 хвилин кліщ самостійно не відпадає, то його обережно видаляють пінцетом і знищують.
Протипоказання
Не застосовувати препарат хворим та виснаженим тваринам, тваринам у період вагітності та лактації, цуценятам до 10-ти тижневого віку, собакам масою тіла до 1 кг, а також тваринам, чутливим до складових препарату.
Застереження
Не допускати потрапляння препарату всередину та на слизові оболонки. Після закінчення обробки ретельно вимити руки теплою водою з милом. 
При випадковому потраплянні препарату на шкіру або слизові оболонки слід негайно змити його струменем проточної води, при потраплянні препарату всередину ? негайно звернутись до лікаря.
Не дозволяється протягом 48 годин після обробки купати та гладити тварин. Не допускати злизування препарату зі шкіри після обробки.
У випадку передозування застосовують атропіну сульфат в терапевтичних дозах і симптоматичне лікування.
Форма випуску
Полімерні ампули-крапельниці по 1,0 мл, упаковані по 4 штуки у картонних коробках.
Зберігання
У сухому, темному, добре вентильованому приміщенні при температурі від 2 до 25 °С.
Препарат зберігати окремо від харчових продуктів та кормів.
Зберігати в недоступному для дітей місці.
Термін придатності - 1 рік з дати виготовлення.
Для застосування у ветеринарній медицині!

Аналог Барс для собак з фіпронілом.

facebook twitter
Характеристики
Основные
Производитель  O.L.KAR.
Страна производительУкраина
Лекарственная формаКапли
Информация для заказа
  • Цена: 48 грн.