Корзина
270 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Контакты
ZooVetAgro
+380983243518Viber
+380504447188
Екатерина
УкраинаВинницкая областьВинница

Ветромоксин ЛА, 100мл (СЕВА)

Ветромоксин ЛА, 100мл (СЕВА)
  • В наличии
  • Оптом и в розницу

250 грн.

Минимальная сумма заказа — 200 грн.

Показать оптовые цены
Ветромоксин ЛА, 100мл (СЕВА)
250 грн.
В наличииВетромоксин ЛА, 100мл (СЕВА)
Купить
+380983243518
Viber
  • +380504447188
Купить
+380983243518
Viber
  • +380504447188
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Опис 
Суспензія білого або жовтуватого кольору.

Склад
1 мл препарату містить діючу речовину:
амоксициліну тригідрат        - 150 мг.
Допоміжні речовини: метил парагідрооксибензоат, пропіл парагідрооксибензоат, безводний колоїдний діоксид кремнію, сорбітану олеат, пропіленгліколь дікаприлокапрат.

Фармакологічні властивості
ATC vet класифікаційний код  QJ01- антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування.QJ01CA04- Амоксицилін.
Ветримоксин П.Д. є антибактеріальним препаратом з пролонгованою дією, що містить амоксицилін. Амоксицилін відноситься до групи бета-лактамів, а саме до групи амінопеніцилінів. Як всі бета-лактами, амоксицилін блокує синтез клітинної оболонки мікроорганізмів. Він активний проти широкого спектру грампозитивних та грамнегативних бактерій таких, як Pasteurellaspp., Salmonellaspp., Haemophilusspp., Actinobacillusspp., Bordetella spp., E. coli, Proteusspp., Clostridiumspp., Corynebacteriumspp., Streptococcusspp., Erysipelothrixspp.
Як антибіотик пролонгованої дії, амоксицилін швидко всмоктується з місця ін'єкції та розподіляється по всіх тканинах організму, підтримуючи терапевтичну концентрацію тривалий час (48-72 години), внаслідок чого концентрація препарату в тканинах перевищує концентрацію інших антибіотиків його групи. Максимальна концентрація в плазмі крові досягається протягом 2-3 годин після введення препарату. Швидкому поширенню амоксициліну в тканинах сприяє його низький ступінь зв'язування з білками плазми крові. Значна кількість амоксициліну виводиться з організму в незміненому вигляді з сечею. Амоксицилін метаболізується в печінці до метаболітів амоксицилінової кислоти і амоксицилін дікетопіперазину.

Застосування
Лікування великої рогатої худоби, овець, кіз та свиней при захворюваннях травного каналу (ентеритів), органів дихання (пневмоній, бронхітів, трахеїтів) та сечостатевої системи (циститів, метритів, маститів), шкіри і м'яких тканин (ран, абсцесів), що спричинені мікроорганізмами, чутливими до амоксициліну.

Дозування
Внутрішньом'язово в дозі 1 мл препарату на 10 кг маси тварини (15 мг амоксициліну на 1 кг маси тіла). У разі необхідності лікування повторюють через 48 години. Якщо об'єм однієї дози перевищує 20 мл, її слід розділити й ввести у дві різні ділянки тіла. Перед застосуванням флакон ретельно струшують.  

Протипоказання
Не застосовувати тваринам з підвищеною чутливістю до пеніцилінів, цефалоспоринів та/або інших компонентів препарату.
Препарат не застосовувати кролям, мурчакам, хом’якам, шиншилам та дрібним травоїдним тваринам.
Не застосовувати тваринам із порушеною функцією нирок (анурія/ олігурія).
Не застосовувати у випадку інфекцій, що спричинені мікроорганізмами, що продукують бета-лактамазу.
Не застосовувати коням, оскільки амоксицилін, як і всі амінопеніциліни, може негативно позначитися на бактеріальній флорі сліпої кишки.
Не застосовувати одночасно із хлорамфеніколом, тетрациклінами та макролідами.

Застереження
Забій тварин на м'ясо дозволяють через 16 діб (велика рогата худоба, вівці, кози) та 20 діб (свині) після останнього застосування препарату. Споживання молока в їжу людям дозволяють через 3 доби після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м'ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Форма випуску
Пластикові флакони, закриті гумовими корками під алюмінієву обкатку по 50, 100, 250 та 500 мл.

Зберігання
Сухе темне, недоступне для дітей місце за температури від 10 °С до 25 °С.
Термін придатності - 3 роки.
Після першого відбору із флакона препарат використати протягом 28 діб, за умов зберігання в темному місці при температурі від 10 0С до 25 0С.

facebook twitter
Характеристики
Основные
Производитель  Сева
Страна производительФранция
Порода111
Объем100.0
Информация для заказа
  • Цена: 250 грн.