Корзина
440 отзывов
ZooVetAgro
+380983243518
+380504447188

Трисульфон порошок уп 1кг КРКА

  • В наличии
  • Код: 7618

620 грн.

+380983243518
Viber
  • +380504447188
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Трисульфон порошок уп 1кг КРКА
Трисульфон порошок уп 1кг КРКАВ наличии
620 грн.
+380983243518
Viber
  • +380504447188
Купить

Описание

Шановні клієнти, для зручності замовлення переходьте  у наш новий інтернет магазин

Дякуємо!

Трисульфон порошок уп 1кг КРКА

Трисульфон (Trisulfon) – комбінований хіміотерапевтичний препарат з широким антимікробним спектром дії, який містить в якості діючих речовин 40 мг/г сульфамонометоксину натрію та 20 мг/г триметоприму. Зовнішній вид – білий сипучий порошок без запаху, добре розчинний у воді. Випускають препарат в пластикових контейнерах по 100 г, та в герметично закритих пакетах з ламінованої фольги по 20 г, 100 г і 1 кг. Зберігають в сухому, темному, недоступному для дітей місці при температурі від 0° до +30°С. Термін придатності – 3 роки.
Фармакологічні властивостіТрисульфон порошок діє бактерицидно проти грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів (Stahylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Listeria monocytogenes, Corynebacterium spp., E.coli, Salmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Pasteurella spp., Bordetella spp. та інші), а також діє на найпростіші (Coccidia, Toxoplasma) та рикетсії. Трисульфон гальмує метаболізм мікроорганізмів шляхом блокування синтезу ДНК і РНК. Комбінація сульфамонометоксину та триметоприму чинить бактерицидну дію вже при концентраціях, при яких окремі компоненти проявляють лише бактеріостатичну активність.
Застосування препарату Телята, лошата, козенята, ягнята: профілактика та лікування тварин, хворих на діарею, колісептицемію, дизентерію, стрептококовий поліартрит, сальмонельоз, пастерельоз, пневмонія, стафілококові абсцеси, омфаліт, а також при захворюваннях органів дихання та сечовивідної системи, які спричинені мікроорганізмами чутливими до триметоприму та сульфамонометоксину. Свині: профілактика та лікування тварин, хворих на колібацильоз, дизентерію, кокцидіоз, атрофічний риніт, сальмонельоз, гемофільоз, патерельоз, токсоплазмоз, а також при захворюваннях органів дихання та сечовивідної системи, які спричинені мікроорганізмами чутливими до триметоприму та сульфамонометоксину. Домашня птиця (курчата на відгодівлі, індики на відгодівлі, куринесучки та батьківські лінії): профілактика та лікування птиці, хворої на кокцидіоз, колісептицемія, сальмонельоз, пастерельоз, стафілококова інфекція, інфекційний риніт тощо. Кролі: кокцидіоз, пастерельоз, стафілококова інфекція, колібацильоз, сальмонельоз, які спричинені мікроорганізмами чутливими до триметоприму та сульфамонометоксину.
Дозування Трисульфон порошок призначають перорально з питною водою у дозі: телята, лошата, козенята, ягнята, свині – 10 г препарату на 40 кг маси тіла щодоби протягом 5 діб. Препарат додають до питної води (10 г на 5 л води) або до корму (60 г на 10 кг корму) .Профілактична доза становить половину терапевтичної, курс терапії 5-7 діб; домашня птиця (курчата на відгодівлі, індики на відгодівлі, куринесучки та батьківські лінії) – для лікування кокцидіозу доза становить 800 г препарату на 100 л питної води щодоби. Тривалість лікування 3-5 діб. Для лікування інших хвороб доза становить 200 г порошку на 100 л питної води (або 4 кг на 1 т корму) протягом 5 діб. Профілактична доза становить половину терапевтичної, курс терапії 5-7 діб; кролі – 8 г порошку на 1 л питної води щодоби протягом 5 діб. Профілактична доза становить половину терапевтичної, курс терапії 5-7 діб.
Протипоказання Не застосовують тваринам із підвищеною чутливістю до триметоприму та сульфамонометоксину, а також тваринам із порушеннями функції нирок. Не застосовують курям-несучкам, яйця яких використовують в їжу людям.
Період виведення Забій тварин на м’ясо дозволяється через 10 днів після останнього введення препарату. Залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини, до зазначеного терміну, м’ясо згодовують непродуктивним тваринам або утилізують. Не дозволяється вживати яйця курей, яким застосовували препарат.
Попередження Персонал, який працює з препаратом, повинен дотримуватись основних правил гігієни та безпеки, що прийняті при роботі з ветеринарними препаратами.

Характеристики

Основные
Производитель  KRKA
Страна производительСловения
Упаковка
Вес1000 кг
Основные атрибуты
Лекарственная формаПорошок
Вид животныхДомашняя птица

Информация для заказа

  • Цена: 620 грн.